Na naši spletni strani uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Moto2 Misano 2: 3.Trening
Sledi nam na

Deli zgodbo na
23.10.2021 11:51

Zaradi razmer na stezi se skupni vrstni red v srednjem tekmovalnem razredu ni spreminjal.

Matic Kovačič

Ker so dirkače v razredu Moto2 pričakale mokre razmere na stezi v Misanu, se skupni vrstni red na tretjem prostem treningu ni spreminjal. A Tony Arbolino temu ni posvečal veliko pozornosti, saj je bil s časom 1:47.902 najhitrejši. Na drugo mesto se je s časom 1:47.905 uvrstil njegov precej bolj izkušeni rojak Marco Bezzecchi, na tretjem pa je s časom 1:48.404 končal najhitrejši dirkač na obeh petkovih treningih Augusto Fernandez.

Bitko dveh izjemnih španskih novincev za četrto mesto je s časom 1:48.436 dobil Fermin Aldeguer, medtem ko je bil Raul Fernandez (ki ravno danes praznuje 21. rojstni dan) s časom 1:48.447 tik za njim na petem mestu, šesterico pa je zaključil njun rojak in drugi dirkač ekipe Speed Up Jorge Navarro s časom 1:48.705.

Navarrov bodoči moštveni kolega v ekipi Pons Aron Canet se je s časom 1:48.750 uvrstil na sedmo mesto, na osmem mestu je tretji trening končal Tajec Somkiat Chantra s časom 1:48.788, deveto mesto je šlo v roke Hectorja Garza s časom 1:48.805, deseterico pa je zaključil Celestino Vietti s časom 1:48.832.

Direkten vstop v drugo kvalifikacijsko skupino so si tako zagotovili Augusto Fernandez, Fermin Aldeguer, Raul Fernandez, Aron Canet, Somkiat Chantra, Celestino Vietti, Remy Gardner, Jake Dixon, Sam Lowes, Xavi Vierge, Ai Ogura, Stefano Manzi, Tom Luthi in Marcos Ramirez.