Checo je zelo priljubljen član naše ekipe

Christian Horner
Checo je zelo priljubljen član naše ekipe
Sledi nam na
  
Deli zgodbo na
16.09.2023 00:40

Christian Horner se je odzval na izjavo Helmuta Marka in opozoril na priljubljenost Sergia Pereza.

Urša Prosenjak

»Tista izjava ni bila primerna,« je Horner ponovil to, kar smo v zadnjih dneh v tem kontekstu slišali velikokrat. »Helmut je to hitro prepoznal in se opravičil, ne le javno, pač pa tudi neposredno Sergiu. Pogovorila sta se o tem. Vse življenje se učimo, tudi pri 80-ih in prepričan sem, da se je Helmut iz tega nekaj naučil.«

»Checo je izjemno priljubljen član naše ekipe, zelo pomemben član. Močno sem se zavzemal za podpis pogodbe z njim za sezono 2021. Po vsem svetu ima veliko navijačev in to jemljemo zelo resno in odgovorno. Tega se zavedamo vsi v ekipi. To bo njegova 250. dirka in na to se želimo osredotočiti. Kar se tiče Helmuta, se je opravičil, vendar pa ni zaposlen v Red Bull Racing, zato tudi nismo sporočili uradne izjave v zvezi s tem. Je del širše skupine Red Bull, ta pa je objavila opravičilo s pomočjo kanala Servus TV.«

Glede morebitne interne kazni je bil Horner manj zgovoren. »Helmut je svetovalec skupine, zato na to vprašanje ne morem odgovoriti. Govoril sem z njim in vem, da obžaluje svoje besede.«

Za dodajanje komentarjev morate biti prijavljeni.
Whiteswan16.09.2023 10:02
CH bi moral se isto minuto vdarit po mizi, ne pa da sedaj nekaj mecka ko so vsi ostali to izkoristili za diskvalifikacijo celotne ekipe. Celoten odnos do Pereza to sezono je pod vsako ceno. Ni vec "absolute animal". In predvsem CH bi moral Perezu drzat hrbet.
vv16.09.2023 12:21
Kdo v RD pa upa ali si drzne kaj reči čez Helmuta?
© Copyright 1999-2023 Avtomanija