Na naši spletni strani Avtomanija.com uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Nadaljuj...
Novice   |   Jolyon Palmer
Renault nazaduje
Nekdanji dirkač Renaulta je bil v svoji zadnji kolumni zelo kritičen do bivše ekipe.
Artur Švarc
11. avgust 2019 | 0:07:32

Palmer je za Renault dirkal 2016 in 2017 in meni, da je poletni premor odločilen za ekipo. Dejstvo je tudi, da ima Renault za sabo serijo slabih dirk, na Madžarskem je zaostal za vsemi, razen za Williamsom.

»Renault in še posebej Ricciardo imajo katastrofalno sezono. Po napredku od vrnitve 2016, letos nazadujejo, čeprav imajo Ricciarda.«

»To je zelo ponižujoče za Ricciarda. Odšel je od Red Bulla, ki je zdaj boljši kot prejšnja leta, medtem ko je Renault naredil velik korak nazaj. Statistika pove vse – Ricciardo je na  zadnjih petih dirkah osvojil eno točko.«

»Motor je boljši, a vzdržljivost je njihova ahilova peta. Tudi dirkalnik je prepočasen in Renault je padel na šesto mesto v prvenstvu.«

»Če ne bodo naredili preboja po poletnem premoru, lahko vidijo, kako jih bo dohitel Alfa Romeo, namesto, da bi ciljali na četrto mesto in zmanjšali zaostanek do prvih treh. To je bil tudi njihov cilj pred začetkom sezone.«