Na naši spletni strani Avtomanija.com uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Nadaljuj...
Novice   |   Honda
Izkoristili bomo ves potencial
Za dirkalnike s Hondinimi motorji sobota ni bila najboljša. Najuspešnejši je bil Sergio Perez, ki je dosegel deveto mesto. Tojoharu Tanabe z rezultati ni zadovoljen.
Ursa Prosenjak
25. september 2021 | 22:13:10

Ekipe so zaradi vremenskih razmer težko ocenile, kdaj se odločiti za gume brez profila. »Celo med Q3 je bila steza še vedno precej spolzka,« pojasnjuje Tanabe. »Z rezultati nismo ravno zadovoljni: Checo se je uvrstil najvišje in je dosegel deveto mesto, Pierre in Juki pa 12. in 13., zato se nista uvrstila v Q3.« Verstappen je odpeljal le en krog v Q1, ker bo dirko zaradi menjave motorja začel iz začelja.

»Pripravili se bomo za dirko v suhih pogojih, s ciljem spraviti vse štiri dirkače čim višje in izkoristiti ves potencial njihovih dirkalnikov,« zaključuje Tanabe.