EU birokracija in slovenski organi so zapovedali, da vam moramo povedati, da morate vedeti, da na naši spletni strani uporabljamo piškotke! Ja, imamo jih, pa tudi napolitanke in tiramisu. Lahko pa pridete tudi k nam na toplo mleko in Domačico ali pa mamin štrudl.

Če ostanete na naši strani, pomeni, da ste obveščeni in se s tem strinjate (če ne, pa si pojdite po piškotke drugam, v trgovino recimo).

Mimogrede, lačni otroci v Afriki nimajo piškotkov!!!!

Ugrizni in nadaljuj...
Ostali športi   |   Euro F3
Schumacher začenja avstrijski vikend s polom
Po treh zmagah na zadnjem dirkaškem vikendu na Nurburgringu Šumi jr. gori kot še nikoli, tudi prvo dirko v Spielbergu bo začel z najboljšega štartnega mesta.
Artur Švarc
21. september 2018 | 22:39:59

Na kvalifikacijah danes je bil Mick Schumacher 247 tisočink boljši od moštvenega kolega Schwartzmana, dobil pa je tudi oba treninga. Glavni konkurent za naslov prvaka, Dan Ticktum, je bil šesti. Za njim Mick zaostaja tri točke.

matjazh
V dirki je na mokri stezi zmagal in zdaj vodi v skupnem sestevku za 18 točk.
22.9.2018 15:25:10
matjazh
...in....ima tudi pole za jutrisnji dve dirki. Ticktum sele osmi.
Fero
Pa saj skoraj več zanimanja pobere kot zvezdniki v F1.
22.9.2018 20:23:28
hubertfast
23.9.2018 8:41:04
hubertfast
Evo Mick ne zmagal tudi drugo dirko, Ticktum out.
23.9.2018 12:02:01
hubertfast
Je zmagal
23.9.2018 12:02:36
tadejkrze
Kako je lepo speljal Armstronga po drugem varnostnem avtu...
Fero
A morda kdo ve, kakšna je razlika med dirkalniki? Je to zgolj motor ali še kaj drugega?
24.9.2018 6:46:18
hubertfast
Oblike bolidov so se mi na zunaj zdele enake, Motorji so pa Mercedesovi in VW. Pa itak je večina zadev po moje standardiziranih. Je pa vse zelo zelo izenačeno. Oziroma lahko da ni šoferja, ki bi izstopal in delal neko razliko. Včeraj sem prvič spremljal obe dirki in vse je bilo vožnja en za drugim z nekaj izjemami. V zadnji dirki recimo Mick ni mogel na prvo mesto, sekunda zadaj konstantno.
24.9.2018 9:37:09
Fero
Ja tukaj ni čudežnega gumba ki poveča hitrost (drs).
24.9.2018 10:15:44
hubertfast
Ja, drs-a res ni. Je bilo pa zanimivo gledati recimo Ticktuma, ki je še nekaj časa nazaj krepko vodil v prvenstvu. Drugo dirko je štartal 8, vmes se je z nekimi težkimi mukami prebil na 7 mesto, nato je tam životaril, dokler se ni ene 2-3 pred koncem zakantal v unega pred sabo. V tretji dirki je pa Tickum praktično celo dirko fural na 4 mestu in se sploh ni mogel prebiti na stopničke. Enako je bilo z Mickom, ko je tretjo dirko vodil je bil Armstrong non stop sekundo za njim, v 4 dirki pa obratno Mick celo dirko sekundo na drugem mestu za Swartzmanom. Tak vlakec pač.