Na naši spletni strani uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Razumem...
Slosport
GHD20.09.2023
Vladimir Stankovič je zaključil letošnje evropsko gorsko prvenstvo z zmago med dvolitrskimi bolidi ter z odličnim tretjim mestom v kategoriji športnih prototipov. Dirko pred koncem državnega prvenstva je ubranil naslov prvaka Slovenije.
GHD Ilirska Bistrica 2023 - Nedelja03.09.2023
Itlaijan Christiano Merli je zmagovalec tradicionalne dirke v Ilirski Bistrici.
GHD Ilirska Bistrica 2023 - Sobota03.09.2023
Po več letih so danes v Bistrici skoraj uspeli izpeljati tudi 3. trening v celoti.
GHD Ilirska Bistrica 202301.09.2023
Tu je tisti vikend v letu, ko vse poti vodijo v Ilirsko Bistrico na gorsko hitrostno dirko, že devetindvajseto zapored.
T-2 Prokarting Racing04.05.2023
Dirka v Rechebrgu je gostila 250 dirkačev in več kot 30.000 gledalcev. Favorit za uvrstitev med najboljšo deseterico, Stankovič, je zaradi tehničnih težav odpeljal pod pričakovanji.
Rally Vipava30.04.2023
Na prvem letošnjem rallyju je v skupnem seštevku slavil Italijan Federico Laurencich, najboljši Slovenec pa je bil domačin Marko Grossi s Hyundaijem i20.
T-2 Prokarting Racing06.04.2023
Dirkališče v češkem Brnu je gostilo prvo gorsko dirko Avstrijskega in Češkega državnega prvenstva. V zimskih pogojih, deloma tudi v dežju, je Vladimir Stankovič dvakrat stopil na zmagovalni oder - enkrat tudi na najvišjo stopničko.
GHD Maverick Brno01.04.2023
Stankovič je uspešno končal prvo od dveh dirk v Brnu na Češkem.
Rally30.03.2023
Aleš Zrinski in Rok Vidmar bosta letos presedlala iz FIeste R5 v Fabio Rally2 Evo.
Pred sezono27.03.2023
Vladimir Stankovič bo v letošnji sezoni tekmoval z vrhunskim dirkalnikom Osella PA21 EVO v razredu špotnih prototipov.
IRC Italija05.11.2022
Boštjan Avbelj in Damijan Andrejka sta postala prvaka italijanskega prvenstva IRC.
GHD Ilirska Bistrica - Nedelja05.09.2022
Začetek nedeljskih dirk v sončnem dopoldnevu ni nakazoval, da bi se vse skupaj lahko spremenilo v pravi dirkaški maraton.
GHD Ilirska Bistrica - Sobota03.09.2022
V Ilirski Bistrici smo videli dve trening vožnji od predvidenih treh.
GHD Ilirska Bistrica02.09.2022
Dirkači 28. izvedbe naše največje dirke se že zbirajo in pripravljajo na tehnične preglede.
GHD Ilirska Bistrica31.08.2022
Pred vrati je naša največja GHD Ilirska Bistrica, ki od 2007 šteje za FIA gorsko hitrostno evropsko prvenstvo.
GHD12.07.2022
Prvi letošnji nastop pred domačo publiko je za Vladimirja minil v znamenju tehničnih težav.
GHD08.06.2022
Kljub nesreči na dirki evropskega prvenstva v Šternberku je Vladimir Stankovič le teden dni pozneje uspešno končal dirko državnega prvenstva v hrvaškem Skradinu. V izjemno močni konkurenci je za-sedel 2. mesto v razredu dvolitrskih formul ter bil najhitrejši med slovenskimi tekmovalci.
V spomin18.03.2022
Slovenski dirkaški šport je še ob eno ime - Miha Rihtar.
08.10.2021
Letošnje slovensko državno prvenstvo v gorsko hitrostnem avtomobilizmu se je končalo onstran slovenske meje, v italijanskem Čedadu.
GHD Ilirska Bistrica31.08.2021
Sveže, a vseeno prijetno toplo vreme v mestecu ob slovensko-hrvaški meji je bilo naklonjeno mikavni predzadnji letošnji dirki za EP 2021.
Pred GHD Ilirska Bistrica28.08.2021
Leto je naokoli in spet je čas za našo največjo avtomobilsko prireditev, gorsko dirko v Ilirski Bistrici.
GHD Lučine08.08.2021
Poljanska dolina je bila po letu prekinitve zopet dirkaško središče Slovenije. 19. izvedba dirke je bila obarvana v slovenske barve, saj sta si prvo mesto razdelila Vladimir Stankovič in Milan Bubnič.
Rally Velenje30.05.2021
Domača dirkaška scena je svoj prvi rally odpeljala včeraj v Velenju. V slovenskem prvenstvu je novo zmago osvojil Rok Turk, ki letos lovi že peti zaporedni naslov prvaka.
Vladimir Stankovič24.05.2021
Izkušeni slovenski dirkač in večkratni prvak, Vladimir Stankovič je uspešno začel tekmovalno sezono 2021. Drugi najhitrejši čas na Nagradi Stupičkih Toplic je nakazal potencial novega dirkalnika. Letošnja sezona se bo nadaljevala v italijanskem Verzegnisu.