Na naši spletni strani uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Razumem...
Dirke
Četrtek - 1. trening07.03.2024
Prvi prosti trening za VN Savdske Arabije je dobil Max Verstappen, s skoraj dvema desetinkama sekunde prednosti pred Fernandom Alonsom. Tretje mesto je Red Bullu privozil Sergio Perez.
Pred dirko06.03.2024
Še druga sobotna dirka zapored, še druga v večernih urah.
Sobota - dirka02.03.2024
Na dirki za VN Bahrajna se je suverene zmage že drugo leto zapored veselil Max Verstappen. Moštveni uspeh je z drugim mesto dopolnil Sergio Perez, tretji pa je bil Carlos Sainz.
Petek - kvalifikacije01.03.2024
Končane so prve letošnje kvalifikacije, ki jih je pričakovano dobil Max Verstappen.
Petek - 3. trening01.03.2024
Zadnji trening pred popoldanskimi kvalifikacijami je dobil Carlos Sainz pred Fernandom Alonsom.
Četrtek - 2. trening29.02.2024
Drugi trening se je odvil malce drugače kot smo pričakovali, Mercedes je osvojil prvi dve mesti.
Četrtek - 1. trening29.02.2024
Čeprav ni povsem reprezentativno zaradi različnih gum, pa je Ricciardo na vrhu prvega treninga pravo malo presenečenje.
Pred dirko26.02.2024
Začenja se naša 26. sezona na F1M, pa tudi še ena od tistih, ki jih lahko spremljate preko F1TV.
Testiranja - 3. dan23.02.2024
Končana so testiranja v Bahrajnu pred sobotno dirko naslednji teden, Leclerc pa je neprekinjeni tretji dan končal na vrhu.
Testiranja - 2. dan popoldne22.02.2024
Carlos Sainz je končal drugi dan na vrhu, potem ko je bil dopoldne s Ferrarijem najhitrejši že Leclerc.
Testiranja - 2. dan dopoldne22.02.2024
Drugi dan testiranj je dopoldne minil v znamenju težav, tako dirkačev kot same steze.
Testiranja - 1. dan popoldne21.02.2024
Sezona je odločena, podelimo pokale in gremo domov, vsaj tak signal je prišel iz Bahrajna po prvem dnevu.
Testiranja - 1. dan dopoldne21.02.2024
Končan je prvi od šestih stintov testiranj v Bahrajnu, na vzhodu nič novega, lahko rečemo.
Pred testiranji13.02.2024
Začenja se - najprej klasični trije dnevi testiranj pred sezono.
Nedelja - dirka26.11.2023
Še četrto leto zapored se je zmage na dirki za VN Abu Dabija veselil Max Verstappen. Kot drugi je ciljno črto prečkal Sergio Perez, ki pa je zaradi 5-sekundnega pribitka padel na 4. mesto. Na 2. mestu se je tako znašel Charles Leclerc, tretji pa je bil George Russell. Mercedes je tako v konstruktorskem seštevku premagal Ferrari.
Sobota - kvalifikacije25.11.2023
Kvalifikacije za VN Abu Dabija je že četrtič zapored dobil Max Verstappen. Nizozemcu se je po zaslugi izjemnega zadnjega poskusa najbolj približal Charles Leclerc. Iz druge startne vrste bosta zadnjo dirko v sezoni startala Oscar Piastri in George Russell.
Sobota - 3. trening25.11.2023
Tretji prosti trening za VN Abu Dabija je dobil George Russell, a zgolj z devetimi stotinkami sekunde prednosti pred Landom Norrisom. McLarnov moštveni uspeh je s tretjim mestom dopolnil Oscar Piastri.
Petek – 2. trening24.11.2023
Že drugo dirko zapored je Carlos Sainz poskrbel za Ferrarijevo totalko, no, tokrat je dejansko kriv.
Petek - 1. trening24.11.2023
Prvi prosti trening za VN Abu Dabija je, po zaslugi prisotnosti številnih novincev, postregel z malce drugačnim razpletom pri vrhu. Najboljši čas je pripadel Georgu Russellu, s približno tremi desetinkami sekunde prednosti pred Felipejem Drugovichem in Danielom Ricciardom.
Pred dirko23.11.2023
Zadnja dirka sezone 2023 se bo tudi letos zaključila na otoku Jas v Abu Dabiju, kjer bo že 15. dirka F1 po vrsti.
Pred dirko21.11.2023
Prihaja še zadnja letošnja dirka z normalnim urnikom.
Nedelja - dirka19.11.2023
Zmage na dirki za VN Las Vegasa se je kljub številnim zapletom veselil Max Verstappen. Odlično vožnjo je prikazal Charles Leclerc, ki pa se je moral zadovoljiti z 2. mestom. Tretji je bil Sergio Perez, ki je dirko sicer začel šele z 11. startnega mesta. Mehičan si je s tem tudi v teoriji zagotovil 2. mesto v skupnem seštevku.
Sobota - kvalifikacije18.11.2023
Na kvalifikacijah za VN Las Vegasa se je najbolje izkazal Ferrarijev dvojec, iz prve vrste bo dirko začel samo Charles Leclerc. Carlos Sainz, ki je za svojim moštvenim tekmecem zaostal za 44 tisočink sekunde, bo namreč zaradi kazni začel 10 mest nižje. Drugo mesto je tako pripadlo Maxu Verstappnu, v drugi startni vrsti pa sta se znašla George Russell in Pierre Gasly.