Na naši spletni strani uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

F1
Christian Horner22.04.2024
Christian Horner zavrača pomisleke, da Formula 1 postaja dolgočasna zaradi prevlade Maxa Verstappna. Vodja ekipe poudarja, da bi ljudje morali ceniti njegov uspeh in opozarja, da to obdobje ne bo trajalo v neskončnost.
Nico Rosberg22.04.2024
Lando Norris je zadovoljen s svojim vikendom na Kitajskem, a nekdanji svetovni prvak Nico Rosberg je do McLarnovega dirkača kritičen.
Govori se, da projekt Red Bull Powertrains ne poteka po pričakovanjih, česar Christian Horner sicer ni potrdil, je pa nakazal, da se soočajo z izzivi.
Predlog21.04.2024
Formula 1 bo prihodnji teden razpravljala o novi strukturi točkovanja, ki bi lahko premešala karte že v naslednji sezoni.
Alpine21.04.2024
Gaslyjeve možnosti, da bi se s petnajstega mesta prebil višje, so se končale v incidentu pri postanku, ki je trajal kar 19 sekund.
Lance Stroll21.04.2024
Stroll še vedno meni, da ni kriv za nesrečo pod varnostnim avtom.
Daniel Ricciardo21.04.2024
Daniel Ricciardo, potem ko ga je nasadil Stroll, ni varčeval s psovkami na Kanadčanov račun.
Mercedes21.04.2024
Toto Wolff je po dirki branil še eno slabo predstavo Hamiltona.
Nedelja - dirka21.04.2024
Dirka za VN Kitajske ni postregla s presenečenjem, saj se je zmage znova veselil Max Verstappen. Navdušil je Lando Norris, ki je uspel z McLarnom osvojiti drugo mesto. Tretje mesto je osvojil Sergio Perez.
Max Verstappen21.04.2024
Max Verstappen je vseh prvih pet letošnjih dirk začel na najboljšem startnem položaju. S tem je postal prvi dirkač Formule 1 v 21. stoletju, ki mu je to uspelo.
Lewis Hamilton21.04.2024
Lewis Hamilton je sicer vedno podpiral format sprint vikendov, a opozarja, da je veliko časa izgubljenega in porabljenega v prazno.
Sobota - kvalifikacije20.04.2024
Max Verstappen je dan začel z zmago na sprintu in končal s pole positionom, ki je Red Bullov stoti.
Sobota - Sprint dirka20.04.2024
Potem ko je na štartu vse možnosti zapravil Norris sam, je Versatppen, ki je dirko začel četrti, zmago zgrabil že pred polovico dirke.
Sergio Perez19.04.2024
Sergio Perez je trenutno pod hudim pritiskom doseganja dobrih rezultatov, če želi obdržati svoj sedež v Red Bullu. Kljub temu ne kloni pod stresom.
Carlos Sainz19.04.2024
Carlos Sainz s prihodnjo sezono zapušča Ferrari, kar ga navdaja z mešanimi občutki, med katerimi prevladuje razočaranje.
Petek - Sprint kvalifikacije19.04.2024
Lando Norris je osvojil pole za sobotno dirko, čeprav so mu čas najprej brisali.
Petek - 1. trening19.04.2024
Lance Stroll je dobil edini prosti trening za VN Kitajske.
Oscar Piastri18.04.2024
Oscar Piastri meni, da bo njegova prva kitajska dirka zahtevna. Pri nizkih hitrostih v ovinkih ne vidi veliko možnosti, da bi bil konkurenčen. McLaren je sicer dobro začel sezono, a Avstralec tokrat napoveduje drugačno sliko.
Max Verstappen18.04.2024
Kljub pogodbi do leta 2028 je prihodnost Maxa Verstappna še vedno pod vprašajem. Trikratni svetovni prvak ne daje jasnih odgovorov, med vrsticami pa je možno razbrati marsikaj.
Pred dirko18.04.2024
Še ena jutranja dirka, potem pa bo nekaj časa mir. Čeprav ne tako jutranja. Pa še sprint za povrh.
Priložnost17.04.2024
Pred letošnjo dirko v Avstriji bodo obiskovalci lahko slišali prav posebno izvedbo avstrijske himne. Priredil in zaigral jo bo dvakratni oskarjevec Hans Zimmer s pomočjo 50 vnaprej izbranih navijačev.
Max Verstappen17.04.2024
Max Verstappen se je uvrstil v prestižno druščino stoterice najvplivnejših ljudi v letu 2024 po izboru časnika Time Magazine. Na seznamu je tokrat prvič in je šele tretji dirkač Formule 1, ki mu je to uspelo.