
S tem imam še vedno težave

Lewis Hamilton se še vedno prilagaja na življenje pri Ferrariju. Spoznava novo kulturo, priznal pa je, da mu nekaj še vedno povzroča težave.
»V Maranellu je fantastično. Energija v ekipi je čudovita, rad sem tam, vse bolj spoznavam tovarno in ljudi in razumem vse več o kulturi,« je povedal v Bahrajnu.
Priznal pa je, da mu določeno področje še vedno povzroča težave: »Moja italijanščina še vedno ni odlična, ne vem, ali sploh kdaj bo, vendar se bom še naprej trudil.«
»Presenetljivo je v Maranellu, kako velik kompleks je to. Kvaliteta vsega je izjemna, vsi svoje delo zelo kakovostno opravljajo. Če me je to presenetilo? Ne, ker sem to že videl v njihovih cestnih avtomobilih,« je pojasnil.
Hamilton je s Ferrarijem uspel zmagati na sprint dirki na Kitajskem, ostali dirkaški vikendi pa doslej za Scuderio niso prinesli posebnih uspehov. Ekipa je trenutno četrta med konstruktorji, za McLarnom, Mercedesom in Red Bullom.






